Intímne zdravie, ale aj zdravie ako také

Skúsenosti s menštruačnými nohavičkami Saforelle

"Nohavičky práve dorazili, sú veľmi pohodlné z jemnučkej bavlny, veľmi pekne ďakujem. Odporúčam."
pani Lucia

 

"Prvý menzes s menštruačnými nohavičkami Saforelle mám za sebou! Som spokojná, vyhovujú mi. Musím dokúpiť ďalšie aj pre dcéru, objednávku vám zašlem ešte dnes. Ďakujem aj za vzorku Saforelle intímneho gélu - poznám a používam. Prajem pekný deň."
pani Viera

 

"Saforelle menštruačné nohavičky som chcela vyskúšať hneď ako som o nich prvýkrát počula. Sú určené presne pre mňa, mám silnú menštruáciu prvé 2-3 dni, milujem šport a často prednášam, potrebujem sa spoľahnúť, že nepretečiem a stále sa nekontrolovať ako pri použití vložiek či tampónov.
Po použití som ich opláchla pod tečúcou vodou v umyvadle a následne oprala v pračke, sušila voľne. Sú stále jemnučké.
Nohavičky majú funkčnú vrstvu len o trošičku hrubšiu. Na povrchu je savá vrstva, ktorá krv rýchlo odvedie, mám pocit stálej čistoty, nepociťujem vlhkosť ani chlad, či zápach. Cítim sa úplne v pohode, akoby som mala len svoje bežné nohavičky.
Vyrábajú ich Francúzi, je to vidieť aj cítiť. Sú pekne tvarované, štýlové, z biobavlny, a fungujú!
Maximálny čas, ktorý som ich nosila je 8 hodín, mám zatiaľ dvoje. Využila som ponuku na dopravu kuriérom zdarma. Priniesla mi ich zlatá pani, mala so sebou aj menšie aj väčšie číslo, pozrela som sa a vybrala to, pre ktoré som sa pôvodne rozhodla. Bolo to veľmi milé.
Keďže ma menštruácia už veľakrát potrápila, kúpila som nohavičky aj od inej firmy, posledná fotka, nedá sa to porovnať, čistá umelina, pri chôdzi šuštia, nie sú určené na nosenie samostatne, iba s vložkou. Keďže je to spodné prádlo, peniaze mi nevrátili, mám ich doma :( .
Určite ich odporúčam nielen ženám, ktoré majú silnú menštruáciu, ale aj ženám, dievčatám, ktoré počas menštruácie športujú a nechcú sa obmedzovať."

pani Zuzana

 

"Všetky vieme, že menštruácia nie je najpríjemnejšie obdobie v mesiaci! S hrdosťou som sa pripojila k ženám, ktoré používajú menštruačné nohavičky Saforelle. Jedná sa o veľmi inovatívne ultra absorpčné nohavičky! Používam ich každý deň, hlavne keď idem von. Pohodlne sa nosia. Sú ekologické a vyrobené z hypoalergénnej bavlny :) Naozaj odporúčam, zmenia váš život !!"
pani Michaela

 

"Saforelle je moja obľúbená značka už niekoľko rokov, milo ma prekvapili Eco balením, hneď som si ho objednala. Po dlhom váhaním som si kúpila aj menštruačné nohavičky Saforelle. Mala som veľké obavy, či mi počas mojej menštruácie postačia, preto som ich skúšala postupne, ale netreba sa s nimi ničoho obávať ani počas silných dní! Som spokojná a odporúčam každej žene. Ani to pranie nie je až taká hrôza - stačí preprať a hodiť do pračky. Určite si kúpte aspoň 2-3 nohavičky Saforelle na výmenu."
pani Katka

 

"Chcem sa podeliť s vami o moment, kedy som sa rozhodla pre menštruačné nohavičky Saforelle. Bicyklujem rada a často, nezastaví ma ani menzes. Počas silných dní som vždy musela riešiť (hoci aj v lese) výmenu vložiek, tampón by mi nestačil ani na hodinu ale tak nejak som sa tomu prispôsobila až kým sa mi nestalo, že sa mi na kraťasoch objavili krvavé fľaky na mieste plnom ľudí, kde nájsť miesto v lese kvôli výmene vložky bolo ťažké. Svoj výlet som musela predčasne skončiť a ísť domov. O menštruačných nohavičkách Saforelle som dlhšie pokukavala a tak som sa rozhodla ich objednať. Splnili moje očakávania a odkedy ich používam, som spokojná. Zvládajú aj moju silnú menštruáciu počas športu."
pani Monika

"Veľmi pohodlné, praktické, diskrétne pod rifľami, bez úniku! Saforelle ma získalo týmito menštruačnými nohavičkami. Zbohom tampóny a vložky! Rýchlo idem kúpiť ďalšie dve na striedanie."
pani Terka

 

"Zodpovedne môžem povedať, ze fungujú. Mala som spočiatku pochybnosti. Na noc sú perfektné, bezpochýb, celú noc bez pretečenia. A na deň, fakt treba vyskúšať, pre mňa to bola záchrana ako chodiť cvičiť, do práce bez strachu. Necítite vlhko, samozrejme, pokiaľ z vás idú kusy krvi, to gatky nevsajú, inak sú fakt 100% spoľahlivosť. Čo sa týka hygieny, vyrába ich firma Saforelle, tej značke úplne verím, používam aj ich kozmetiku, majú na gartkach rôzne certifikáty."
pani Marieta

 

"Vyskúšala som a páčia sa mi. Prvý deň som ich mala s obavami, ale menštruačné nohavičky Saforelle naozaj všetko absorbujú! Žiadne pretečenie, pretože sú to nohavičky, a sadnú vám doslova na telo! Veľmi bezpečné! Nosila som ich 8 hodín ⏰ Potom stačí vložiť do práčky, vopred ručne opláchnuť, nič zložité. Som spokojná."
pani Jana